KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturgrupp 15989367

nr 1598 9367

Skulpturgrupp

Disa Hanserud, "Tredje statsmakten". Signerad, daterad 2001. Längd: 23 cm, höjd: 42 cm

Kondition: (lösa delar)

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 februari 2024
kl 19:49:14

19/2 15:48:40 1      Vinnande bud